BIO certifikát

Bio Certifikát

Ovoce a zeleninu, ze kterých naše produkty vyrábíme, pěstujeme sami na naší Levandulové farmě Strání, v ekologickém hospodářství. Jahody, moruše, rakytník, rybíz, angrešt, švestky,borůvky, hrušky, jablka, rajčata, papriku, cibuli, česnek, pestrou škálu bylin a to vše pěstujeme v BIO kvalitě, která je kontrolovaná organizací ABCERT, tzn.  že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoliv chemického ošetření. Ovoce a zeleninu sklízíme ručně a zpracováváme ještě v den sběru.

Vybíráme si jen  nejlepší ovoce a zeleninu bez vad a vyrábíme jen omezené množství našich produktů v perfektní kvalitě. Ve výrobě,  nepoužíváme žádná syntetická aditiva, konzervanty ani barviva.

Abychom Vám mohli nabídnout také produkty v Bio kvalitě, požádali jsme o registraci na Ministerstvu zemědělství pro prodej a výrobu produktů pocházejících z ekologického zemědělství. Po úspěšné kontrole naší provozovny, pracovních postupů a hygienických standardů nařízených vládou České republiky a zákony EU nám byl kontrolní organizací ABCERT AG vydán certifikát.

Bio certfikace

Měna
Česká koruna
Euro